511-550-250 anex-okna@wp.pl

Profil VEKA

 

Najbardziej rozpoznawana marka w Polsce ze wzglądu na bardzo długi staż w branży okiennej. Innowacyjne rozwiązania dla każdego typu budownictwa. Proponowane przez nas systemy to: ALPHALINE, PERFECTLINE, SWINGLINE.  Okna wyposażone w pakiety 2 i 3- szybowe.  

 

Okna Veka – Warszawa

Rynek profili okiennych w ostatnich latach przestał być związany wyłącznie z oknami plastikowymi. Już od pewnego czasu użytkownikom oferuje się profile drewniane, a obecnie do prywatnych domów wchodzą także okna aluminiowe, do tej pory stosowane raczej w biurowcach. Czy to oznacza, że czas okien plastikowych przemija? Jakie właściwości mają okna plastikowe? Czy warto je kupić, a jeśli tak, to które okna plastikowe wybrać?

W naszej ofercie posiadamy wybór profili okiennych Veka, których popularność jednoznacznie wskazuje, iż okna plastikowe spełniają oczekiwania klientów i nadal są przez nich najchętniej wybierane.

Okna plastikowe Veka – właściwości i cechy

Przede wszystkim warto podkreślić, że okna plastikowe Veka są optymalnym wyborem dla większości użytkowników, zwłaszcza do domów jedno- i wielorodzinnych. Ulepszana systematycznie technologia wykonania sprawiła, że wyeliminowano większość mankamentów obecnych w oknach z PCV w ubiegłym wieku.

Okna plastikowe Veka cechują się dobrą odpornością na czynniki atmosferyczne. Pod tym względem przewyższają znacznie konkurencję. Nie rdzewieją, nie butwieją, nie są wrażliwe na wilgoć, wiatr czy zmienne temperatury. Zastosowanie nowego typu profili i lepszych materiałów, pozwoliło pozbyć się problemu odkształcania.

Profile okienne Veka wykazują bardzo wysoki stopień izolacji termicznej oraz akustycznej –chronią zarówno nas przed dźwiękami z zewnątrz, jak i najbliższych sąsiadów przed dźwiękami z naszych głośników.

Nowoczesne okna z PCV Veka są także po prostu ładne – mamy możliwość wyboru spośród kilkunastu kolorów oraz kilku efektów specjalnych (np. powłoka imitująca słoje drewna). Laminacja pozwala na ich utrwalenie – okna nie blakną w słońcu i nie odbarwiają się.

Wszyscy użytkownicy z ulgą przyjmą również fakt, że okna plastikowe Veka nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów. Wystarcza im regularne, zwyczajne mycie. Nie zachodzi potrzeba dokonywania konserwacji, jak w przypadku okien drewnianych.

Profile okienne Veka – Warszawa

Wybór okien do domu to niełatwa decyzja: jej konsekwencje będziemy odczuwać przez całe dziesięciolecia. Dlatego właśnie warto postawić na sprawdzonych producentów, cieszących się zaufaniem klientów.

Proponujemy okna plastikowe najpopularniejszej w Polsce marki Veka, charakteryzujące się świetnymi parametrami technicznymi i wysoką estetyką wykonania. Wybór produktów Veka to pewność, że za 40 lat spojrzymy przez okno z równą przyjemnością, co w momencie wprowadzania się do nowego domu.