511-550-250 anex-okna@wp.pl

Profil Salamander

 

Okna PCV Salamander to systemy okienne powstające na bazie wyjątkowych profili okiennych. Okna z tych profili to wysoka jakość i kosmiczna technologia, za sprawą których okna Salamander uważane są za produkty najwyższej jakości na rynku okien pcv. Klientom poszukującym niezawodnych, a zarazem estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań oferujemy okna Salamander bluevolution.

Salamander bluevolution to system 6-komorowy o szerokości zabudowy 82 mm lub 92 mm. Posiada system trzech uszczelek, co poprawia termiczne i akustyczne właściwości okien. Aspekt ten szczególnie doceniają mieszkańcy dużych aglomeracji miejskich, takich jak Warszawa. Po zamknięciu okien praktycznie żadne odgłosy z zewnątrz nie docierają do wnętrza domu. Okna PCV Salamander są wyposażone w 3-szybowe zespolenia o współczynniku Ug= 0,5 W/m2K . Dodatkowo ich konstrukcja została wzbogacona o tzw. ciepłą ramkę. Ciepła ramka międzyszybowa Swispacer obniża ryzyko skraplania się pary wodnej, dzięki czemu nie musimy się obawiać problemu wilgoci w pomieszczeniu, szczególnie w okresie zimowym. Okucia wyposażone w blokadę antyprzeciągową oraz w mikrowentylację zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, co dodatkowo obniża ryzyko skraplania się pary wodnej na szybach. Specjalna konstrukcja okuć zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych.

 

Okna Salamander Warszawa

 

Klientom poszukującym najlepszych rozwiązań oferujemy wysokiej jakości okna PCV Salamander z montażem. Okna Salamander montujemy przede wszystkim w domach jednorodzinnych na terenie miasta Warszawa i okolicy. Stolarka okienna Salamander polecana jest również w budownictwie wielorodzinnym. Szczególnie chętnie sięgają po nią mieszkańcy apartamentów z licznymi przeszkleniami, którym zależy na wysokiej jakości oraz funkcjonalności instalowanej stolarki.

Klientów zainteresowanych oknami Salamander zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości, do kontaktu z przedstawicielem firmy Anex Okna.
 

Okna Salamander – cena

 
Podczas wyboru okien Klienci zwracają uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale również na cenę okien, która uzależniona jest od kilku istotnych czynników obejmujących między innymi:

  • materiał, z którego okna są wykonane,
  • wielkość i kształt okna,
  • stopień zaawansowania konstrukcji,
  • dodatkowe wyposażenie i wykończenie,
  • kolorystykę okien.

Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani oknami marki Salamander zachęcamy do kontaktu celem przygotowania zindywidualizowanej oferty obejmującej bezpłatną wycenę okien.

okna pcv salamader

 

 

Salamander BLUEVOLUTION  92 MM

 

Profil pasywny 6-komorowy Salamander bluevolution 92 mm, z systemem 3-uszczelkowym  poprawiającym  właściwości akustyczne i termiczne okna. 3-szybowe pakiety o współczynniku Ug=0,5 W/m2K, okucia Roto NT pokryte antykorozyjną powłoką RotoSil Nano. Okna wykonane w dużej gamie kolorystycznej

 

Kolory okien

okna1 okna2

 

Profile

 

profil salamander

NOWOŚĆ!

Aby wyróżnić się, okno połączone z konstrukcją która wykańcza elewację.  Opaska zewnętrzna daje pełne zabezpieczenie glifów okiennych.

okna salamander cena